Правила эксплуатации

Згідно ст.4 Закону "Про захист прав споживача" і п. 3.1- споживачі зобов'язані:

-         перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в цій інструкції на товар;

-         в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями в магазин до відповідальної особи.

1.   Необхідно правильно підбирати взуття за розмірами і повнотою з урахуванням індивідуальних особистостей ступні. Нога у ступні не повинна бути зажатою, взуття повинно бути зручним.

2.   При придбанні та використанні взуття враховуйте його сезонність та призначення. Пам'ятайте, що шкіряне та текстильне взуття не передбачене для використання в дощову погоду так як не вважається непромокаючим (як, наприклад, гумове або полімерне). Модельне взуття призначене для короткочасного носіння для різних святкових випадків. Повсякденне взуття використовується для носіння на вулицях та приміщеннях з урахуванням особистих побажань та вікових особистостей.

Літне взуття за конструкцією та використаними матеріалами призначене для носіння тільки в літній період.

Зимове взуття призначене для носіння тільки в зимовий період.

Демісезонне взуття призначене для носіння тільки в осінньо-весняний період.

1.  Модельне взуття заборонено носити по гравію, щебню, та сніжних і мокрих покриттях, особливо там, де використовується технічна сіль. Бережно поводьтеся з декоративною фурнітурою взуття, не перетягуйте шнурки для запобігання розривів шкіри та кріплення.

2.  Взуття з підошвою із натуральної шкіри не призначене для носіння в дощову погоду

3.  Не рекомендовано виставляти на довгий час світле лакове взуття під прямі промені сонця чи електроламп, так як лакове покриття швидко вигорає і втрачає товарний вигляд.

4.  Для збереження гарного товарного вигляду та споживчих властивостей взуття необхідно:

-         знімати взуття, не наступаючи на задник;

-         при обуванні взуття використовувати спеціальний ріжок, щоб запобігти розривам швів та деформації взуття;

-         щоденно чистити взуття м'якою, вологою тканиною або щіткою, потім витерти сухою тканиною;

-         заборонено мити взуття у воді;

-         просушувати взуття тільки природним шляхом, використовуючи спеціальні засоби для зберігання форми взуття;

-         на сухе та чисте взуття періодично наносити спеціальні засоби і крема та через 5-10 хвилин протерти м'якою тканиною.

5.  Якщо ви придбали взуття з кольоровою підкладкою (чорна, червона і т.д.), то будьте готові до того, що під дією вологи і поту підкладка може фарбуватися, що не вважається дефектом виробництва.